Μικρές Αγγελίες - Kleinanzeigen                Επαγγελματικός Οδηγός - Branchenbuch

Πρεμιέρα με νίκη για Ουζουνίδη - Νίκη για ΟΣΦΠ

Στο ντέρμπι ανάμεσα στους πληγωμένους Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ η ομάδα της Αθήνας βγήκε νικήτρια με σκορ 1-0, στο ντεμπούτο του Μαρίνου Ουζουνίδη στον πάγκο των «πράσινων».

Το παιχνίδι στη Λεωφόρο ήταν μέτριο και κρίθηκε στις λεπτομέρειες καθώς το τέρμα του Λοντ επετεύχθη έπειτα από κακή εκτίμηση του τερματοφύλακα Μπρκιτς,
Ο Ολυμπιακός δυσκολεύτηκε για ένα ημίχρονο, αλλά αφού σημείωσε το πρώτο τέρμα (που προήλθε από οφ σάιντ) μετά ξέσπασε στον Λεβαδειακό. Άλλη μια απώλεια για την ΑΕΚ, που αφού έχασε πολλές ευκαιρίες έμεινε στην ισοπαλία στην Κέρυρα.